VELKE BILOVICE

Penzion "Mezi sklepy"

Kategorie: Ubytování

Hlavní 27
777 671 324 - Lenka Rusnoková
www.rusnok-vino.cz

Penzion, který jsme zbudovali kompletní rekonstrukcí z původních prostor vinného sklepa, nabízíme k relaxaci nebo prožití nevšedních zážitků spojených s krajem vína. V širokém okolí jsou pro milovníky cykloturistiky krásné stezky, které vedou vinicemi. A protože jsou Velké Bílovice největší vinařskou obcí, vše se zde točí okolo vína. V penzionu také zajišťujeme řízené degustace kvalitních vín z produkce našeho rodinného Vinařství Jiří Rusnok. Díky své poloze v centru sklepní oblasti Velkých Bílovic je náš penzion ideálním výchozím bodem pro Vaše vinařské toulky

Pokoje

  • tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
  • dva třílůžkové pokoje
  • jeden čtyřlůžkový pokoj

Krásné a prostorné koupelny se sprchovým koutem a dvěma umyvadly, WC

Dva třílůžkové pokoje jsou umístěny v prvním patře s vlastním soc. zařízením a společenskou místností s TV a mohou být samostatným apartmánem pro dvě rodiny.

Bude Vám k dispozici plně vybavená kuchyňka (lednice,mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák s elektr.troubou), zastřešená terasa s grilem a úschovna kol. Parkování je možné přímo před penzionem.

Po dohodě možná degustace s odborným výkladem, prohlídka sklepů, vinice a nákup vína. V letních měsících se za námi můžete zastavit a posedět nad skleničkou vína v našem otevřeném vinném sklepě hned vedle penzionu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

penzion-mezi-sklepy

Dary vinic. Dobrým lidem.