VELKE BILOVICE

Ze sklepa do sklepa 2017

Kategorie: Aktuality a akce

Největší ochutnávka vín letošního roku čeká na návštěvníky 12. ročníku Ze sklepa do sklepa ve Velkých Bílovicích v sobotu 1. dubna 2017. 53 vinařských sklepů se otevře v jediný den milovníkům vína a nabídne to nejlepší ze své úrody. Stovky vytříbených červených, bílých i růžových vín, s přívlastky i bez, vyznačující se vynikající chutí a vůní si lze vychutnat vždy jen jednou na této akci. Putování za skvělými víny po Velkých Bílovicích dokreslí neopakovatelná atmosféra největší vinařské obce u nás, tóny tradiční cimbálové muziky, ale i dokonalá organizace. Navíc si každý návštěvník odtud odveze vína dle vlastního výběru v hodnotě 600 korun. V uplynulém roce si nenechalo zážitek Ze sklepa do sklepa ujít 5618 lidí.

Sklenička, mapka a jde se na degustaci
Každý návštěvník akce Ze sklepa do sklepa obdrží již při svém vstupu sklínku, katalog zúčastněných vinařů na akci s mapou, kapsičku na krk s logem slípky a další nutné vybavení, bez kterého se nelze obejít. Samozřejmostí je volná degustace vín v padesáti sklepech, pro přemisťování mezi vinařskými oblastmi mohou návštěvníci využít zdarma pendlující autobusy. Ty budou mít i časovou návaznost na vlakové meziměstské spoje.

Co: Ze sklepa do sklepa 2017
Kde: Velké Bílovice, Velké Bílovice sklepy
Kdy: 1. 4. 2017, 11:00 - 19:00 hodin
Za kolik: Cena vstupenky pro rok 2017 je 1.300,-Kč (v ceně vstupenky je nákup vína v hodnotě 700,-Kč, a za 600,-Kč je neomezená degustace, dále kapsička, sklenička, katalog, mapa, propiska, kulturní program, doprava, voda).

Oznámení:
Vstupenku nelze kombinovat a neposkytujeme slevy
Vystavení dokladu/faktury na 600,-Kč lze žádat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (vypsat fakturační údaje)
Vystavení dokladu/faktury na 700,-Kč (kupóny) vystaví vinař u kterého si nakoupíte víno.

 

Dary vinic. Dobrým lidem.